ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΙΑΝΟΥ 2004-2005

     Α Π Ο Τ Ε Λ Ε Σ Μ Α Τ Α

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ 2004-20Ο5

ΣΤΟ ΠΙΑΝΟ

  ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΡΗΣ   ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ

                                                             Δ/ντής Ωδείου Αθηνών

              ΜΕΛΗ:          

 ΔΩΡΑ   ΡΟΖΗ
Καθηγήτρια Ελληνικού Ωδείου


ΜΑΙΡΗ  ΜΑΝΕΣΗ 
    Καθηγήτρια Ωδείου “ATHENEUΜ
 

ΚΑΙΤΗ ΤΡΟΥΛΗ
Καθηγήτρια Εθνικού Ωδείο

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΕΣΗΣ
Καθηγητής Ωδ. Πειραϊκού Συνδέσμου

  ΧΡΥΣΗ  - ΠΑΡΘΕΝΙΑΔΗ-ΦΛΩΡΟΥ

      Καθηγήτρια Ωδείου «Φ. ΝΑΚΑΣ»

      ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ
    Καθηγήτρια πιάνου Ωδείου Αθηνών

                                                  

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ο ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ

στη

ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

(Τάξη Κατωτέρα)

Το Βραβείο συνοδεύτηκε

με ΠΙΑΝΟ

Προσφορά της εταιρίας

ΠΙΑΝΑ ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΗ

Σκευοθήκης 1 & Θεάτρου, Πασαλιμάνι-Πειραιάς

Τηλ. (210) 41 32 715, 41 10 538, F. 41 02 485

 http://www.piano.com.gr

ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΩΤΕΡΑ TAΞΗ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ

ΜΕ 1ο ΒΡΑΒΕΙΟ:

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ,του Λάμπρου & της Παναγιώτας

Ετών 8, σπουδάστρια Ωδείου Μουσικοί Ορίζοντες Ρόδου

Διδασκαλία: κ. Νεκταρία Κασιώτη

ΜΕ 2ο ΒΡΑΒΕΙΟ:

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΝΑ , του Αντωνίου και της

Ετών 9, σπουδάστρια Εθνικού Ωδείου (Παράρτημα Χαλανδρίου)

Διδασκαλία: κ. Μαρία Κανατσούλη


ΠΑΝΑΓΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ, του Στυλιανού & της Μαριάννας

Ετών 11, σπουδαστής Εθνικού Ωδείου

Διδασκαλία: κ. Σάββας Ζαφειρόπουλος


ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
, του Βασιλείου & της Ευανθίας

Ετών 12, σπουδάστρια Μουσικού Κολλέγιου Θεσ/νίκης

Διδασκαλία: κ. Μαργαρίτα Εφραιμίδου

ΜΕ 3ο    ΒΡΑΒΕΙΟ

ΜΠΑΡΠΑΚΗ ΔΑΝΑΗ, του Κων/ντίνου & της Ελένης

Ετών 12, σπουδάστρια Δημοτικού Ωδείου Βόλου

Διδασκαλία: κ. ΄Εφη Παπαθωμαϊδη

ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, του Αλεξάνδρου & της Μαγδαληνής

Ετών 12, σπουδαστής Σχολής Μουσικής, Σοφίας Παπαδοπούλου

Διδασκαλία: κ. Σοφία Παπαδοπούλου

ΧΑΤΩΝΙΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, του Αποστόλου & της Μάρθας

Ετών 11, σπουδάστρια Ελληνικού Ωδείου, Τμήμα Βορείων Προαστείων

Διδασκαλία: κ. ΄Ολγα Τερζοπούλου – Παπαγιάννη

ΜΕ Α΄ ΕΠΑΙΝΟ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ,του ΄Αγγελου & της Αντωνίας

Ετών 9, σπουδαστής Συμφωνικού Ωδείου

Διδασκαλία: κ. Καίτη Ι. Τσεκούρα

ΜΕ Β΄ ΕΠΑΙΝΟ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ–ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του Ξενοφ.& της Ειρήνης,

Ετών 11, σπουδάστρια Εθνικού Ωδείου, Παράρτημα Κηφισιάς

Διδασκαλία κ. Χριστίνα Σαφέη

 

ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΑΞΗ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ

ΜΕ Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΜΑΤΟ ΦΙΟΝΑ-ΜΑΡΙΑ, του Αλεξάνδρου & της Μιγκέν

Ετών 14, σπουδάστρια Ωδείου Αthenaeum

Διδασκαλία: κ. Μαίρη Μάνεση

ΜΕ Β΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

KOYΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, του Βαλέριου & της Ελπίδας

Ετών 15, σπουδάστρια Κρατικού Ωδείου Θεσ/νίκης

Διδασκαλία: κ. Μαργαρίτα Εφραιμίδου

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΪΛΗΝ – Παρασκευή ,του Παναγιώτη & της Σίλκε
ετών 11, σπουδάστρια Ωδείου Μουσικοί Ορίζοντες Ρόδου

Διδασκαλία: κ. Νεκταρία Κασιώτη

ΜΕ Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΚΟΥΛΑΪΔΗ ΑΝΝΑ-ΖΑΡΙΝΑ, του Ταμερλαν & της Ελλάδας

Ετών 14, σπουδάστρια Κρατικού Ωδείο Θεσσαλονίκης

Διδασκαλία: κ. Μαρία Στεφανίδου

ΜΑΡΓΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του Νικολάου & της Φωτεινής

Ετών 9, Διδασκαλία: κ. Μαρία Στεργιοπούλου

ΜΕ Α΄ ΕΠΑΙΝΟ

ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ, του Θεοδώρου & της Γουέντυ,

ετών 14, σπουδαστής Ορφείου Ωδείου Αθηνών,

Διδασκαλία: κ. Θεόδωρος Χαραλαμπόπουλος
  

ΜΑΤΣΑΝΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ,του Νικολάου & της Adelina

ετών 15, σπουδάστρια Μαιάνδριου Ωδείο Χολαργού

Διδασκαλία: κ. Μαρικίτα Μιχαλοπούλου

 

ΑΠΟ ΤΗΝ Α΄ ΑΝΩΤΕΡΑ ΤΑΞΗ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ

ΜΕ Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ:

ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,

του Αριστομένη & της Ελένης, Ετών 19

Διδασκαλία: κ. Βασιλεία Ευσταθιάδου

 

ΑΠΟ ΤΗΝ Β΄ ΑΝΩΤΕΡΑ ΤΑΞΗ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ

ΜΕ Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, του Αναστασίου & της Μαρίας

Ετών 22, σπουδαστής του Ωδείου Αθηνών

Διδασκαλία κ. ΄Αρης Γαρουφαλής

ΜΕ Β΄ ΒΡΑΒΕΙΟ:

ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του Εμμανουήλ & της Παναγιώτας

Ετών 20, σπουδάστρια του Ωδείου Αθηνών

Διδασκαλία: κ. Λουκία Φιλιππόνη

ΜΕ Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ:

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ, του Εμμανουήλ & της Αικατερίνης

ετών 18, σπουδάστρια Ωδείου Τερψιθέας Πειραιώς

Διδασκαλία: κ. Γεωργία Χατζημανωλάκη